FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

GRONO PEDAGOGICZNE
w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III

Karolina Nowak

edukacja wczesnoszkolna klasa 1a

Izabela Latko- Bożek

edukacja wczesnoszkolna klasa 1b

Danuta Wittek

edukacja wczesnoszkolna klasa 2a

Marta Zimierska

edukacja wczesnoszkolna klasa 2b

Dorota Kiraga

edukacja wczesnoszkolna klasa 3a

Aneta Małkowska

edukacja wczesnoszkolna klasa 3b

Nauczyciele przedmiotów w klasach IV-VIII

Andryszkiewicz Krzysztof

Religia

Kowal Jolanta

Łukowski Jan

Makuchowska Zuzanna

Język polski

Krajs Klaudia

Język polski, wychowawca klasy 5b

Koźlarska Małgorzata

Język polski, wychowawca klasy 7d

Milczyńska Jolanta

Język polski

Polańska Magdalena

Język polski, wychowawca klasy 6a

Więckowska Weronika

Język polski, wychowawca klasy 8c

Boluk Mirosława

Historia,

Soszyńska Lidia

Historia, wychowawca klasy 7b

Małgorzata Matraszek

Język angielski,

Katarzyna Kmiecińska

Język angielski

Ewa Michalczyk

Język angielski, wychowawca klasy 6c

Izabela Piwko

Język angielski, wychowawca klasy 4b

Anna Stachowiak- Płotek

Język angielski, wychowawca klasy 4a

Ewelina Kulesza

Język niemiecki, wychowawca klasy 7a

Sylwiusz Czado

Informatyka, wychowawca klasy 8d

Jowita Panek

Informatyka

Magdalena Młochowska

Język niemiecki

Sandra Ziemianowicz

Język niemiecki, wychowawca klasy 6e

Jolanta Szkrobol

Przyroda

Krystyna Zazula - Sielawska

Biologia, wychowawca klasy 8a

Katarzyna Józefowicz

Geografia, wychowawca klasy 7c

Renata Karaszewska

Fizyka, wychowawca klasy 7e

Małgorzata Krajewska - Barnaś

Chemia

Marzena Padarz

Matematyka, wychowawca klasy 5a

Beata Walczuk

Matematyka, wychowawca klasy 8b

Małgorzata Szymańska

Matematyka

Ewa Omiljanowska

Matematyka

Andrzej Kijewski

Technika, Edukacja dla Bezpieczeństwa

Ewa Gronkiewicz

Plastyka, Technika

Wojciech Stasik

Muzyka

Anna Wereszczyńska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Anna Kwaśna

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Adam Rzeczkowski

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 6b

Małgorzata Promirska

Wychowanie Fizyczne, trener pływania, wychowawca klasy 5b

Wojciech Ostrowski

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 7b

Yuriy Shychkov

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 5b

Paweł Olejnik

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Anna Bergel- Pajda

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 8b

Piotr Dorada

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Karolina Kałużka

Wychowanie Fizyczne, trener pływania kl. 4b

Artur Kaczmarek

Wychowanie Fizyczne, trener siatkówki kl. 8c

Karolina Lesniak

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 5c

Jerzy Rębecki

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 6d

Marcin Stelmach

Wychowanie Fizyczne, trener piłki ręcznej kl. 8c

Kacper Walczyk

Wychowanie Fizyczne, trener piłki nożnej kl. 7d

Bartosz Wróblewski

Wychowanie Fizyczne, wychowawca kl. 4c

Magdalena Trybała

Wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Kondracka

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Wojtuś

Nauczyciel bibliotekarz