FACEBOOK

ul. Wandy 13,
53-320 Wrocław

NOMINACJE DO SZKOLNEGO NOBLA

 MATEMATYKA - Oskar Kalinowski z klasy 8d.

Najważniejsze osiągnięcia:

- Finalista oraz wyróżnienie II stopnia w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (2020)

- Laureat konkursu zDolny Ślązak z dziedziny matematyki (2020)

- IV miejsce w I MUM (2017)

- Laureat (10 miejsce) V edycji konkursu KoALa

- Finalista XVII Wrocławskiego Maratonu Matematycznego (2018)

- Wyróżnienia w konkursach Alfik i Kangur.

 

MATEMATYKA - Tymon Terczyński z klasy 8d.

Najważniejsze osiągnięcia:

- Laureat zDolnego Ślązaka z matematyki - rok szkolny 2019/2020

- Laureat XV Wrocławskiego Konkursu Matematycznego - rok szkolny 2019/2020

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik - rok szkolny 2017/2018

- II miejsce w konkursie Matematyka i Ekonomia - rok szkolny 2017/2018

- Wyróżnienia z konkursów: Alfik, Kangur

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JĘZYK POLSKI – Tymon Terczyński

Laureat zDolnego Ślązaka z j. polskiego - rok szkolny 2019/2020

II miejsce w finale wrocławskim XXV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CHEMIA – Szymon Pietras

Laureat zDolnego Ślązaka z chemii – rok szkolny 2019/2020

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ANGIELSKI – Antoni Bal

Nominacja za bardzo dobre wyniki w następujących konkursach:
 
English High Flier 2016 (miejsce w województwie, 36 w kraju)
English High Flier 2017 (2 miejsce w województwie, 42 w kraju)
Laureat III Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek w roku szkolnym 2017/2018
English Ace 2018/2019 (2 miejsce w województwie, 22 w kraju)
Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak w roku szkolnym 2019/2020

 

ANGIELSKI – Julia Okińczyc

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie English Ace 2020 (7 miejsce w województwie, 56 miejsce w kraju)
Finalistka Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Ósmoklasistów Union Jack 2020
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie English High Flier 2016 (9 miejsce w województwie, 80 miejsce w kraju)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

INFORMATYKA - Oskar Kalinowski

Wygrana w sparingach informatycznych organizowanych przez Uniwersytet Wrocławski
Finalista IX Dolnośląskiego Konkursu Małego Programisty,
Zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów.
Finalista z wyróżnieniem III stopnia Olimpiady Informatycznej Juniorów.

INFORMATYKA - Maria Tometczak

Wygrana w sparingach informatycznych organizowanych przez Uniwersytet Wrocławski,
Zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów.
Finalistka Olimpiady Informatycznej Juniorów.

INFORMATYKA - Maria Cichosz

Wygrana w sparingach informatycznych organizowanych przez Uniwersytet Wrocławski,
Zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów.
Finalistka z wyróżnieniem III stopnia Olimpiady Informatycznej Juniorów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------